O firmie

Accounting Partners Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością to firma, której główną działalnością jest usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Zawsze dążymy do doskonałości we wszystkim co robimy. Staramy się stale tworzyć nowoczesne rozwiązania zmierzające do udoskonalenia obsługi klienta.

Profil firmy

Zakres naszej działalności to wszystkie lub wybrane zadania działów finansowo-księgowych i prawnych firmy.

Mamy doświadczenie w branży transportowej, budowlanej, handlowej, produkcyjnej, informatycznej, gastronomicznej, artystycznej, medycznej i w spółdzielczości. Prowadzimy także usługi dla kościelnych osób prawnych i ich jednostek organizacyjnych.

Nasza oferta jest skierowana do firm o różnych profilach działalności; do podmiotów gospodarczych, osób fizycznych, spółek osobowych jak i spółek prawa handlowego.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych.

Misja firmy

Misją firmy Accounting Partners jest świadczenie wysokiej jakości usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych partnerów biznesowych. Realizację misji zapewniają doświadczeni pracownicy kładący szczególny nacisk na dostarczanie bieżącej i rzetelnej informacji o sytuacji finansowej klientów.

Zarząd Accounting Partners Sp. z o.o.

Klaudia Stachura
Pełni funkcje Prezesa Zarządu
numer certyfikatu księgowego 28779/2008

Magister Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Krakowie kierunek Zarządzanie i Marketing specjalność Rachunkowość oraz absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach kierunku Zarządzania Personelem. W księgowości pracuje od 2004 na stanowisku księgowego a od 2009 do 2012 na stanowisku Głównego Księgowego w dużej firmie consultingowej. Usługowo prowadzi księgi od 2009 w ramach Accounting Partners Sp. z o.o.

Aneta Porada
Pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu
numer certyfikatu księgowego 15065/2006

Magister Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Krakowie kierunku MSGIP. W 2006r. ukończyła studia podyplomowe o specjalności Rachunkowość i Finanse na tej samej uczelni wyższej. W księgowości pracuje od 2001r. na stanowiskach samodzielnej lub głównej księgowej w spółkach z kapitałem polskim i zagranicznym. Usługowo prowadzi księgi od 2006r. najpierw w ramach własnej działalności gospodarczej, a od 2009r. w ramach Accounting Partners Sp. z o. o.