Kariera

Biuro Rachunkowe Kraków – Praktyka

W chwili obecnej poszukujemy praktykantów do działu księgowości oraz do działu kadrowo-płacowego. Zapraszamy do współpracy studentów IV i V roku studiów zainteresowanych przyszłą karierą w branży finansowej. Oczekujemy sumienności, zaangażowania i wiedzy teoretycznej z dziedziny rachunkowości.

Z naszej strony oferujemy wszechstronne szkolenie umożliwiające po okresie stażu samodzielną pracę na stanowisku młodszego księgowego. Kandydatom spełniającym nasze wymagania i realizującym w pełni program praktyk oferujemy dalszą współpracę z naszym biurem rachunkowym w wymiarze czasu pracy umożliwiającym uczestniczenie w zajęciach na uczelni. Gwarantujemy również miłą atmosferę w pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie C.V. i listu motywacyjnego opatrzonych klauzulą: „Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002, Nr 101, poz. 926; z pózn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Accounting Partners Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacji”.

Zaineresowane osoby prosimy o kontakt pod adres email: biuro@accountingpartners.pl